TORSTEN RIDELL (FÖDD 1946). Skulptur 8 delar i brons, signerad och numrerad upplaga.

3336954. TORSTEN RIDELL (FÖDD 1946). Skulptur 8 delar i brons, signerad och numrerad upplaga.

Skulptur i 8 delar bestående av 4 objekt med vardera en sockel. Monogramsignerade samt numrerade 5/8.
Höjd: ca. 10 - 13 cm.

Hanteringsspår.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca. 10 - 13 cm.

Hanteringsspår.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 582