INGEGERD SILOW. VÄGGBONAD, RÖLAKAN.

3336801. INGEGERD SILOW. VÄGGBONAD, RÖLAKAN.

Ursprungligen matta. Motiv med fjärilar. Monogramsignerad. Mått: ca 170 x 68 cm.

Omarbetad till väggbonad. Fransslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 415