BORDSLAMPA, patinerad metall samt glas, jugendstil. 1900-talets andra hälft.

333544. BORDSLAMPA, patinerad metall samt glas, jugendstil. 1900-talets andra hälft.

Skulptur i form av läsande kvinna med glaskupa i form av blomma.
Höjd 57 cm.

Bruksslitage,.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.

Bruksslitage,.

Antal besök: 969