KYDDHYLLA, med glasskeppor, "Reda", 1900-talets mitt.

333499. KYDDHYLLA, med glasskeppor, "Reda", 1900-talets mitt.

Längd 151 cm, höjd 24 cm, 19 cm djup.

Bruksslitage, senare bemålning, en skeppa med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 849