KRYDDHYLLA, med glasskeppor, "Reda", 1900-talets mitt.

333498. KRYDDHYLLA, med glasskeppor, "Reda", 1900-talets mitt.

34,5 x 39 cm, 19 cm djup.

Bruksslitage, senare bemålning, smärre nagg på en skeppa.

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5 x 39 cm, 19 cm djup.

Antal besök: 6 030