CHIFFONJÉ, nyrenässans 18/1900-tal.

3330806. CHIFFONJÉ, nyrenässans 18/1900-tal.

Ytor fanerad med lövträ, bl.a. valnöt.
4 lådor samt skrivklaff med bakomliggande inredning. Beslag av mässing.

Bredd 95, djup 52, höjd 150 cm.

Bruksslitage. Skavmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Skavmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 653