GUNNAR MOSSBERG. Landskap från Fårö, olja på pannå, signerad.

332987. GUNNAR MOSSBERG. Landskap från Fårö, olja på pannå, signerad.

32 x 40 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 296