Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
ARMAS VAINIO. Gammal kvinna på trappen, olja på duk, signerad och daterad 1973.
332977. ARMAS VAINIO. Gammal kvinna på trappen, olja på duk, signerad och daterad 1973.
82 x 110 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
82 x 110 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 041