ARMAS VAINIO. Gammal kvinna på trappen, olja på duk, signerad och daterad 1973.

332977. ARMAS VAINIO. Gammal kvinna på trappen, olja på duk, signerad och daterad 1973.

82 x 110 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 110 cm.

Antal besök: 1 041