LOCKDOSA, tenn, Art Deco, Guldsmedsaktiebolaget GAB, 1930-tal.

332814. LOCKDOSA, tenn, Art Deco, Guldsmedsaktiebolaget GAB, 1930-tal.

Lockknopp i form av elefant. Diameter 15 cm, höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 018