CARL LARSSON. EFTER, TRYCK. "KERSTIS FRÄMMANDE".

3326864. CARL LARSSON. EFTER, TRYCK. "KERSTIS FRÄMMANDE".

Monogramsignerad och daterad 1905 i trycket.Bildmått: ca 32 x 23 cm. Rammått: ca 51,5 x 40 cm.

Bladet med viss gulnad och liten reva nedtill. Fläck.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 345