BENGT A. PERSSON. Absolut Vodka, 3 st, färglitografier. Signerade och numrerade 191/200.

332684. BENGT A. PERSSON. Absolut Vodka, 3 st, färglitografier. Signerade och numrerade 191/200.

41 x 48 cm samt 48 x 41 cm.
Beskrivning av motiven av konstnären medföljer.

Något vågiga blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 48 cm samt 48 x 41 cm.

Något vågiga blad.

Antal besök: 3 154