PLOMMONSTOP och HALSDUKAR, bl.a. Waldorf, Luxor. Import av L. Rosenbaum & Co Sundsvall. 1900-talets början.

332590. PLOMMONSTOP och HALSDUKAR, bl.a. Waldorf, Luxor. Import av L. Rosenbaum & Co Sundsvall. 1900-talets början.

Innermått 19,5 x 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 19,5 x 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 972