HANS J WEGNER. stolar 1 par, " CH 23 ".

332270. HANS J WEGNER. stolar 1 par, " CH 23 ".

Stolar 1 par, CH 23 Hans J Wegner.

Slitage, 1 st klösskador på flätningen se bild !
Bruksslitage, märke repor.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märke repor.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 3 006