331651. VINYLSKIVOR, 1 kartong, bla. Beatles, Bruce Springsteen, Neil Yonug.
Bla. Pink Floyd "Dark Side of the Moon, Neil Young, Harvest, CSNY & Dallas Taylor & Greg Reevers "Déjà vu", Beatles: "For Sale", "Abbey Road", "Sgt Peppers Lonley...", "Revolver", "Let it Be".
Slitage, omslag med skador, ej genomgången.