VINYLSKIVOR, 1 kartong, bla. Beatles, Bruce Springsteen, Neil Yonug.

331651. VINYLSKIVOR, 1 kartong, bla. Beatles, Bruce Springsteen, Neil Yonug.

Bla. Pink Floyd "Dark Side of the Moon, Neil Young, Harvest, CSNY & Dallas Taylor & Greg Reevers "Déjà vu", Beatles: "For Sale", "Abbey Road", "Sgt Peppers Lonley...", "Revolver", "Let it Be".

Slitage, omslag med skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 372