CANAPÉ//BÄDDSOFFA. 1900-tal.

CANAPÉ//BÄDDSOFFA. 1900-tal.
3314261. CANAPÉ//BÄDDSOFFA. 1900-tal.

Utfällbar säng under sits.

Längd/bredd 200, sitthöjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utfällbar säng under sits.

Bruksslitage.

Antal besök: 616