KINESISK PRICKET LJUSSTAKE.

KINESISK PRICKET LJUSSTAKE.
3313457. KINESISK PRICKET LJUSSTAKE.

LJUSSTAKE, gjuten brons, Kina, 1800-talet/1900-talets början, H. 39cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 253