LJUSKRONA, Gustaviansk stil, 1900-talets början.

331164. LJUSKRONA, Gustaviansk stil, 1900-talets början.

Slipade prismor i kristall, stomme i mässing, tre ljuspunkter samt ljusarmar. Höjd 66 cm, diameter 55 cm, med kedja 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 826