FICKUR , Elgin, Quartier Locle och 2 silver, England, 1800-/1900-tal.

330982. FICKUR , Elgin, Quartier Locle och 2 silver, England, 1800-/1900-tal.

Elgin, stål, diam 6 cm.
Quartier Locle, nyckelur, diam 6 cm.
Nyckelur, silverboett, England, diam 6 cm.
Fickur, silverboett, England, diam 5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elgin, stål, diam 6 cm.

Slitage, skador.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 851