EKORRAR, 2 st, samt MÅRD, ILLER, uppstoppade.

330768. EKORRAR, 2 st, samt MÅRD, ILLER, uppstoppade.

Höjd 20 - 38 cm. Längd 16 - 60 cm.

Slitage. Skador på bl.a. öron.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 710