MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

330765. MATSALSGRUPP, 7 delar, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

6 st stolar, varav två karmstolar, med stoppade sitsar. Runt matsalsbord diameter 104,5, höjd 73,3 cm.

Bruksslitage, repor, märken, flagad färg vid benavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 083