INDUSTRILAMPA "Triplex-pendel", Johan Petter Johansson, Enköping, omkring 1900-talets mitt.

329916. INDUSTRILAMPA "Triplex-pendel", Johan Petter Johansson, Enköping, omkring 1900-talets mitt.

Total längd ca 280 cm.

Bruks/ålderslitage, rost, skador. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 280 cm.

Antal besök: 4 985