3298474. 2 ST GAMLA FLÄKTAR, 1800-TAL OCH 1900-TAL.
Målade canvasländer signerade J. Garrido, ”El Minué” en annan i chiffong med paljetter som bildar kransar.
Varillage i genombrutet ben och pärlemor.
23x43 cm. Pärlemor
49x25 cm.
23x43 cm. Pärlemor
49x25 cm.