2 ST GAMLA FLÄKTAR, 1800-TAL OCH 1900-TAL.

3298474. 2 ST GAMLA FLÄKTAR, 1800-TAL OCH 1900-TAL.

Målade canvasländer signerade J. Garrido, ”El Minué” en annan i chiffong med paljetter som bildar kransar.
Varillage i genombrutet ben och pärlemor.
23x43 cm. Pärlemor
49x25 cm.

Med mindre skador och tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x43 cm. Pärlemor
49x25 cm.

Antal besök: 496