JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "Great Ash", Eilersen, Danmark. 2000-tal.

3298418. JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "Great Ash", Eilersen, Danmark. 2000-tal.

Lösa plymåer och kuddar. Klädsel av röd manchester.

Längd/bredd 240, tot djup 100, sitthöjd 40, rygghöjd ink kudde ca 70 cm.

Bruksslitage. Smärre tryckmärken på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 531