3298418. JENS JUUL EILERSEN. Soffa, "Great Ash", Eilersen, Danmark. 2000-tal.
Lösa plymåer och kuddar. Klädsel av röd manchester.
Längd/bredd 240, tot djup 100, sitthöjd 40, rygghöjd ink kudde ca 70 cm.
Bruksslitage. Smärre tryckmärken på baksida.