TAUNO WIRKKALA. Skålfat, glas, signerad, Humppila, Finland.

329701. TAUNO WIRKKALA. Skålfat, glas, signerad, Humppila, Finland.

Etikettmärkt. Grön och klar glasmassa, diameter ca 30-32 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 052