SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 4 delar, 1900-talets första del.

329689. SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 4 delar, 1900-talets första del.

Skrivställ med bläckhorn, brevkniv, sigillstamp utan gravering, läskpappersvagga.

Brukslitage. Bläckhornets glasinsats saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841