LJUSSTAKAR, 2 par samt KANDELABER, Skultuna, Gusum, Scandia.

329528. LJUSSTAKAR, 2 par samt KANDELABER, Skultuna, Gusum, Scandia.

Ljusstakar Gusum höjd 13 cm.
Ljusstakar Skultuna höjd 20 cm.
Kandelaber Scandia höjd 27 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar Gusum höjd 13 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 720