BORDSKANONER, 4 st, mässing och järn, 1900-tal.

329504. BORDSKANONER, 4 st, mässing och järn, 1900-tal.

Bordkanoner, 3 st, mässing, längd 14 - 23 cm. Bordskanon, järn med trälavett, längd 31 cm. Leksakskanon medföljer.

Bruksslitage. En av mässingskanonerna saknar en skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 152