329493. FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signerad och numrerad 1-30, + diverse teckningar utgivna av Folke Dahlbergssällskapet.
Litografi, blad 42x51 cm, oramad.
Diverse teckningar, olika storlekar.
Medlemsblad från Folke Dahlbergssällskapet.
Folke DAHLBERG (1912-1966).
Obetydligt slitage.