Leiflers Auktionshus
Konst
Grafik
329493. FOLKE DAHLBERG. Litografi, "Udde", signerad och numrerad 1-30, + diverse teckningar utgivna av Folke Dahlbergssällskapet.
« Tillbaka till föremålet