TAKLAMPA, "Supertube", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

329437. TAKLAMPA, "Supertube", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Längd 96,5 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 96,5 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Repor.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 517