LINDORM LILJEFORS. Flygande änder, olja på pannå. Signerad och daterad -66.

329267. LINDORM LILJEFORS. Flygande änder, olja på pannå. Signerad och daterad -66.

31,5 x 44 cm.

Smärre slitage.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 44 cm.

Smärre slitage.

Lindorm Liljefors (1909–1985)

Antal besök: 1 083