TAKLAMPA, "Pumpa", Carl Malmsten, 1900-tal.

329038. TAKLAMPA, "Pumpa", Carl Malmsten, 1900-tal.

Skärm i papper med inneslutna växter. Diameter 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 6 272