JULES SCHYL. Stilleben, olja på pannå, signerad.

3289308. JULES SCHYL. Stilleben, olja på pannå, signerad.

46x54 cm, rammått 54x63 cm.

Bruksskick.

Jules Schyl (1893–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x54 cm, rammått 54x63 cm.

Bruksskick.

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besök: 470