ARMBANDSUR, 2 st, stål, bl.a. Certina Quartz. 1900-talets andra hälft.

328733. ARMBANDSUR, 2 st, stål, bl.a. Certina Quartz. 1900-talets andra hälft.

Herrur. Certina, datum, diameter 33,2 mm, vikt 30 gram. Läderarmband. Seiko, datum, diameter 35 mm, vikt 34 gram. Läderarmband.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 794