HÄNGE och RING, 18 guld, 1900-tal. Bruttovikt 4 gram.

328732. HÄNGE och RING, 18 guld, 1900-tal. Bruttovikt 4 gram.

Hänge, höjd 20 mm. Ring med spets av platina, storlek 15-15,5 mm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 716