PALL Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

3286661. PALL Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny, djuphäftad samt nitad skinnklädsel.

Höjd 42
Längd 64
Bredd 47

(cm).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42
Längd 64
Bredd 47

(cm).

Bruksslitage.

Antal besök: 840