BORDSLAMPA, patinerad metall, Art Deco. 1930-tal.

328630. BORDSLAMPA, patinerad metall, Art Deco. 1930-tal.

Höjd 35 cm, inklusive skärm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm, inklusive skärm.

Bruksslitage.

Antal besök: 923