Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
PERSONVÅG, gjutjärn, Jaraso 1900-talets böjan.
328609. PERSONVÅG, gjutjärn, Jaraso 1900-talets böjan.
Höjd 19,5 cm.
Slitage. Anlupet.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19,5 cm.
Slitage. Anlupet.
Stadsauktion Sundsvall
2 779