GOLVLAMPA, Asea, 1900-talets mitt.

328581. GOLVLAMPA, Asea, 1900-talets mitt.

Rödlackerad lampa och metallställning med handtag surrat med gummisnodd. Märkt "ASEA Belysning E1770", höjd ca 129.

Bruksslitage. Mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre buckla.

Antal besök: 3 730