JOHAN JOHANSSON. Oljemålning på duk. Lantligt motiv med hus och landsväg. Signerad.

3285126. JOHAN JOHANSSON. Oljemålning på duk. Lantligt motiv med hus och landsväg. Signerad.

51x63, yttermått 69x80 cm.

Ram med visst slitage.

Johan Johansson (1879–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

51x63, yttermått 69x80 cm.

Ram med visst slitage.

Johan Johansson (1879–1951)

Antal besök: 434