SKÅLAR, 2 st, och FAT, 2 st, glas, bl.a. "Hearts", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. 1900-tal.

328321. SKÅLAR, 2 st, och FAT, 2 st, glas, bl.a. "Hearts", Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. 1900-tal.

Skålar, 7,5 - 15, diameter, 11 - 22 cm. Fat, 19 - 32,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 190