Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar, olja på duk, signerad.
328082. HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar, olja på duk, signerad.
60 x 92 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 92 cm.
Stadsauktion Sundsvall
8 875