TAKLAMPA, glas samt krom, Art Deco, 1930/40-tal.

327863. TAKLAMPA, glas samt krom, Art Deco, 1930/40-tal.

Kupa med dekor av blomster.
Höjd 49 cm.

Bruksslitage, bucklor på kupans övre fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupa med dekor av blomster.
Höjd 49 cm.

Antal besök: 688