Kaffepannor 2 st, stämplade "2 L, J. Jonsson, Hallsberg" samt "SAW BOR 2,6 L".
Två kopparföremål med funktion och ålder okänd, höjd 15-16 cm.
Slitage, erodering.
Slitage, erodering.