SAM UHRDIN DEN ÄLDRE. Vinterlandskap, olja på pannå. Signerad.

327690. SAM UHRDIN DEN ÄLDRE. Vinterlandskap, olja på pannå. Signerad.

44 x 58,5 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 58,5 cm.

Gulnad.

Antal besök: 3 036