FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Vy över en lada, olja på pannå, signerad.

327574. FRIEDRICH WILHELM HUNDT. Vy över en lada, olja på pannå, signerad.

41 x 39 cm.

Mindre märke/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 39 cm.

Mindre märke/färgbortfall.

Antal besök: 1 679