JOAN MIRÓ. ”Joan Miró skulptör”.

3273511. JOAN MIRÓ. ”Joan Miró skulptör”.

Litografi
Signerad på skylt
19,7x39,5 cm.

Oxidation. Målad aluminiumram. Undersöks inte utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad på skylt
19,7x39,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 400