HALSKEDJA, dubbel, 18k guld. Vikt 5 gram.

327273. HALSKEDJA, dubbel, 18k guld. Vikt 5 gram.

Stämplad. Längd 50,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. Längd 50,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 047