PHILIP VON SCHANTZ. Färglitografi, signerad, numrerad 7/140 och daterad 79.

326783. PHILIP VON SCHANTZ. Färglitografi, signerad, numrerad 7/140 och daterad 79.

Högaffel.
Ca. 50x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Philip von Schantz (1928–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Högaffel.
Ca. 50x39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 826